HanKur Nakliyat Hizmet Araçları

Hankur Nakliyat Hizmet Araçları

Nakliyat Hizmetlerimiz

Bizim için Değerlisiniz

Paketleme

Paketleme İşlemi İtina İster

Hakkımızda

1995 yılında kurulan HanKur Evden Eve Nakliyat, bu yıl 19. hizmet yılını doldurmanın gururunu yaşıyor. HanKur Nakliyat kurulduğu günden bugüne evden eve taşımacılıkta Türkiye’de lider firmalardan biri olmuştur. Türkiye’de evdenevede özel hizmet vermek üzere kurulan şirketlerden olan HanKur Nakliyat, bugün İstanbul’daki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir.

Evden eve nakliyat veya taşımacılık emek yoğun, uzmanlık isteyen bir iş koludur, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan HanKur Nakliyat kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

HanKur  Nakliyat gerek personelini gerekse araç filosunu ve yan ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşınmayı bir korku olmaktan çıkarmaktadır. Bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

..:: MiSYONUMUZ ::..

Müşterisine değer verir, saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır. Müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar. Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir, her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Yeni müşterilerini kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli hem de iş bitiricidir. Müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterisinin acil işlerine öncelik verir. Hizmette kaliteden hiçbir şart altında taviz vermez. Müşterilerinin saklı tutulması gereken bilgilerini kesinlikle gizli tutar.

..:: VİZYONUMUZ ::..

Vizyonumuz Müşteri odaklı nakliye hizmet anlayışı ile yurtiçi pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olmak, Müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde f arklılık yaratmak, Bu farklılıklar neticesinde Türkiye pazarına ‘Entegre Nakliye ve Taşımacılık’ hizmeti veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktır.